• WITAJ SZKOŁO !!!

Nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy 1 września 2020 r.

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem tego dnia. Od 1 września uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Biskupcu  rozpoczną edukację w szkole stacjonarnie, z zachowaniem ogólnych wytycznych GIS, MZ i MEN.

Harmonogram spotkań z wychowawcami:

Niestety ze względu na stan epidemiczny 1 września 2020 r. nie odbędzie się uroczysty apel rozpoczynający nowy rok szkolny, uczniowie oraz dzieci ze szkolnego oddziału przedszkolnego spotkają się tylko w salach ze swoimi wychowawcami

Godzina 9.00

Szkolny oddział przedszkolny

1a – sala 11

1b – sala 5

4 a – sala 110

5a – sala 103

4b – sala 210

6b – sala 203

2b – sala 13

Godzina 10.00

2a – sala 12

3a – sala 10

6a – sala 109

7a – sala 209

7b – sala 111

8 a – sala 208

1. Wejście do szkoły będzie odbywało się TYLKO wejściem głównym od ulicy Ludowej.
              2. Dopuszcza się obecność jednego rodzica/opiekuna z dzieckiem.
              3. Każdy rodzic i dziecko przed wejściem do budynku dezynfekuje ręce.
              4. Przed wejściem do budynku wszystkie osoby (uczniowie, pracownicy szkoły, opiekunowie i inni) zakrywają usta i nos maseczką, chustą, przyłbicą lub np. półprzyłbicą.
              5. Rodzice/Opiekunowie zobowiązani są  do zachowanie dystansu społecznego na terenie szkoły.
              6. Po wejściu do budynku szkoły uczniowie kierują się bezpośrednio do przydzielonych sal lekcyjnych.
              7. Dzieci wraz z rodzicami ze szkolnego oddziału przedszkolnego również wchodzą do budynku głównym wejściem, następnie drzwiami znajdującymi się obok sekretariatu przechodzą do skrzydła przedszkolnego.
              8. Po zakończeniu spotkania z wychowawcą uczniowie kierują się pod opieką wychowawcy do wyjść ewakuacyjnych budynku, którymi wychodzą na zewnątrz szkoły.

Na terenie szkoły (w tym boiska szkolnego) obowiązuje zakaz wjazdu i parkowania pojazdów osób nie będących pracownikami szkoły!

DO ZOBACZENIA !!!