• Lektura w pudełku zamknięta

• Tak wyglądały pracę uczniów klasy 5, którzy czytali lekturę Małgorzaty Musierowicz Kwiat kalafiora. Zadaniem uczniów było wykonanie tajemniczego pudełka - Lektura w pudełko zamknięta, która ukryje w sobie cenne przedmioty związane z treścią czytanej książki. Metoda te pracy ukazała olbrzymi talent, pomysłowość i zaangażowanie uczniów.

• DYŻUR WAKACYJNY

• Drodzy Rodzice w zakładce "dyżur wakacyjny" zamieściliśmy podanie na miesiąc lipiec. Podanie wypełniają tylko rodzice dzieci, które nie uczęszczają do naszego przedszkola. Wypełnione wnioski prosimy wrzucać do skrzynki pocztowej znajdującej się przy głównym wejściu do budynku szkoły. Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 15 czerwca. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 665 510 600.