• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

• Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września według poniższego harmonogramu:

- klasy 1a i 1b – o godzinie 9.00 na korytarzu szkolnym (parter) odbędzie się uroczysty apel, następnie dzieci wraz z wychowawcą udają się do swoich sal.

- starsze klasy o 9.30 udają się bezpośrednio do sal, gdzie odbędą się tylko spotkania z wychowawcami (uwaga- na teren szkoły będzie można wejść dopiero o godzinie 9.25).

- szkolny oddział przedszkolny - rozpoczęcie roku odbędzie się o 9.30 w sali "zerówki" w skrzydle przedszkolnym

W związku z potrzebą ograniczenia ilości osób na terenie szkoły, dzieci z klas 1-3 mogą przyjść na rozpoczęcie roku szkolnego z jednym opiekunem. Zaleca się by starsze dzieci  samodzielnie uczestniczyły w spotkaniu z wychowawcą (rodzic może odprowadzić dziecko pod szkołę).

Uwaga -  na drzwiach wejściowych głównych oraz od boiska szkolnego będą wywieszone kartki z rozkładem sal, przed wejściem do szkoły należy sprawdzić do której Sali przypisana jest dana klasa.

Świetlica dla dzieci szkolnych i dla szkolnego oddziału przedszkolnego w dniu rozpoczęcia roku szkolnego JEST NIECZYNNA.

Przypominamy, że 1 września obowiązuje strój galowy (koszula i ciemne spodnie, w przypadku dziewczynek ciemna spódniczka przed kolano).

DO ZOBACZENIA 😊