• Żegnamy naszego Ucznia i Kolegę

• Jest na świecie taki rodzaj smutku,
              którego nie można wyrazić łzami.
              Nie można go nikomu wytłumaczyć.
              Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,
              osiada cicho na dnie serca
              jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.”

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy dziś wiadomość o śmierci naszego ucznia DAWIDA LUTY z klasy 8A

Jesteśmy bardzo poruszeni tym smutnym wydarzeniem. To wielka strata dla całej społeczności szkolnej. Dawida pamiętać będziemy jako dobrego ucznia, wspaniałego przyjaciela, życzliwego kolegę. Był pełnym energii i zawsze uśmiechniętym młodym człowiekiem. Nie znajdujemy słów by wyrazić swój ból, smutek i pustkę jaką odczuwamy po jego stracie.

Rodzinie, Przyjaciołom, znajomym i wszystkim najbliższym składamy wyrazy współczucia i  szczere kondolencje.

Dyrekcja wraz z całą społecznością szkolną
              Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Biskupcu

• Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym

• Drodzy Rodzice!

Został ogłoszony konkurs odnośnie "Wsparcia dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym" prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie https://biskupiec.pl/blog/cyfrowa-polska-aktualizacja-dokumentow/. wydłużono termin składania oświadczeń w programie „Granty PGR – Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym” do 29.10.2021 r., do godz. 15:30. Jest to data ostateczna.