• Wykwalifikowana kadra udzielająca naszym uczniom i przedszkolakom pomocy

psychologiczno-pedagogicznej

Dembowska Anna - terapeuta Tomatis, trener umiejętności społecznych, mediator szkolny, terapeuta Biofeedback;

Artecka Anna - terapeuta pedagogiczny, terapeuta ręki, logopeda, terapeuta Biofeedback;

Rossa - Polimarczyk Anna - terapeuta pedagogiczny, terapeuta ręki, oligofrenopedagog, socjoterapeuta;

Zdanowicz Agata - terapeuta pedagogiczny;

Jaworska Urszula - pedagog;

Roguszczak Marta - psycholog, oligofrenopedagog, trener umiejętności społecznych, terapeuta Biofeedback;

Łubińska Sylwia - terapeuta pedagogiczny;

Pstrągowska Justyna - logopeda;

Dotka Małgorzata- logopeda, terapeuta SI;

Frączek Elwira - fizjoterapeuta;

Karasińska Joanna - logopeda;

Kmiołek Klaudia - fizjoterapeuta.

Nasi specjaliści pozostają otwarci na potrzeby uczniów i  ich rodziców. Zachęcamy do kontaktu z psychologiem, pedagogiem oraz logopedą szkolnym. Pomoc psychologiczno-pedagogiczna udzielana dziecku to nic innego jak rozpoznawanie i zaspokajanie jego indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych. Specjaliści wspierają potencjał dziecka i pomagają mu w stworzeniu warunków do aktywnego i pełnego uczestnictwa w funkcjonowaniu w placówce i środowisku społecznym.